circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Мелітополі проходить всеукраїнська виставка бджолярів

01.11.2017, 12:01

text
Поділитися:

За підтримки Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, компанії «Інфоіндустрія» разом з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва у Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулася виставка-конференція «СУЧАСНЕ БДЖІЛЬНИЦТВО-2017», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На захід зібралися близько 400 бджолярів із різних, переважно південних регіонів України, науковці, експерти, представники державних установ. У центрі культури та дозвілля університету розташували свої експозиції пасічники, виробники бджолярського реманенту та обладнання.

Учасників виставки привітали заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина, менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв, директор інформаційного консультативного центру «Агро – Таврія» Геннадій Подшивалов, керівник інформаційного агентства «Інфоіндустрія» Дмитро Гордейчук.

На конференції мова йшла про здобутки та реальний стан галузі, ситуацію на внутрішньому та світовому ринках меду, перспективи експорту. Під час сесійної частини конференції порушено проблеми підвищення рентабельності бджільництва, кооперації пасічників, загибелі бджіл, використання високопродуктивних спеціальних медоносних рослин, відтворення племінних ресурсів бджільництва.

Бджолярі-практики поділилися досвідом успішної зимівлі бджіл, запровадження промислових технологій виробництва і переробки продукції бджільництва.

Учасники конференції також провели живу дискусію на тему «Регламент порятунку бджоли», обговорили стратегію розвитку галузі бджільництва та поділилися досвідом профілактики хвороб бджіл.

У світовому виробництві меду Україна посідає третє місце та перше – в Європі.

Запорізька область є одним із найбільших регіонів-виробників сільськогосподарської продукції в Україні, серед пріоритетів якої є розвиток бджільництва.

Щорічно в усіх категоріях господарств області виробляється більше 4,0 тис. тонн меду, з яких більше 1,0 тис. тонн експортується.

У Запорізькій області створено та працює обласне благодійне товариство бджолярів, що займається підтримкою і розвитком бджільництва, а також благодійною діяльністю.

Стабілізація та подальший розвиток галузі тваринництва, в тому числі бджільництва, є перспективним напрямком економічного зростання, що дає можливість створення нових робочих місць, поліпшення добробуту і підняття життєвого рівня сільського населення області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: