circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Мелітополі триває реконструкція стадіону «Спартак»

11.10.2017, 09:20

text
Поділитися:

У Мелітополі з робочою поїздкою побував голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев. До нього приєднався голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Олексій Кудрявцев прибув з метою підписання акту приймання — передавання повноважень, документів з утворення та функціонування виконавчого органу з питань державного архітектурно – будівельного контролю в місті Мелітополі з Мелітопольським міським головою Сергієм Міньком.

Як зазначив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, такі кроки допоможуть ефективніше вирішувати будівельні питання на місцях.

– Дуже приємно, що Мелітополь розвивається. Це ми сьогодні побачили особисто. Тож ми передаємо будівництво в надійні руки. Коли містобудівна діяльність переходить на місця, це дає можливість розвиватись. На місцевому рівні краще видно, що саме потребує першочергової реконструкції, де краще звести нову будівлю. Тож впливати на це віднині буде саме міська громада разом з очільником Мелітополя. На рівні держави залишиться функція керівництва та допомога новоствореному органу, який розпочне роботу вже із завтрашнього дня, – повідомив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

У свою чергу, Костянтин Бриль відзначив, що нині Мелітополь є одним із найактивніших міст регіону в питанні освоєння інвестицій та втілення в життя соціально важливих проектів.

– Дуже приємно бачити роботу молодої команди міського голови. Адже, отримавши фінансові можливості, вони їх використовують своєчасно та з економією. Вважаю, що вирішувати, чи ефективно працює місцева влада, будуть люди, коли побачать результати цієї роботи. Дуже важливо, що мелітопольці не зупиняються на одній галузі. Сьогодні ми побачили дороги, спорт, важливою є медицина та інші напрямки, – наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час поїздки Олексій Кудрявцев та Костянтин Бриль ознайомилися з реконструкцією доріг у місті. Як повідомив міський голова Сергій Мінько, завдяки підтримці народного депутата України Марії Іонової в цьому році Мелітополь отримав кошти з державного бюджету у розмірі 10 млн. грн. на проведення капітального ремонту проспекту Богдана Хмельницького. До виконання реконструкції застосовується комплексний підхід. У першу чергу після ремонту дороги тут будуть замінені опори освітлення, а всі дроти заведені під землю. Роботи планується завершити до 1 листопада.

Крім цього, посадовці приділили увагу спортивним об’єктам Мелітополя. Зокрема, відвідали спортивний комплекс Терра-спорт та ознайомилися з реконструкцією стадіону «Спартак». Загальна вартість останнього за проектом – 12,5 млн. гривень (11 млн. – обласне фінансування, 10% – міський бюджет). Після реконструкції стадіон вміщуватиме більше 3 000 глядачів.

Підбиваючи підсумки поїздки, Костянтин Бриль наголосив, що все, над чим працює влада, в підсумку має працювати для громадян.

– Кінцевий результат усіх зусиль має побачити саме громадянин. Це, звичайно, стосується і будівництва. Радію всім починанням Мелітополя, який своїм прикладом показує діяльність всієї вертикалі влади. Так, головна мета децентралізації – саме передача повноважень на місця. І це стане дієвим кроком для розвитку України, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: