circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Мелітополі відбувся всеукраїнський форум з розвитку громад

30.10.2017, 15:08

text
Поділитися:

У місті Мелітополі відбувся форум «Міста, що навчаються: нові можливості для розвитку громади», який організовано під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Форум «Міста, що навчаються: нові можливості для розвитку громади» розпочався брифінгом у Мелітопольському міському Центрі надання адміністративних послуг за участю представників органів місцевого самоврядування українських міст, які в якості свого пріоритету обрали розвиток освіти упродовж життя, а саме: Запоріжжя, Енергодара, Мелітополя, Нікополя, Новояворівська, Павлограда та Токмака, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Органи обласної влади представляла директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

– Запорізька область – це регіон, який навчається. Ми раді демонструвати свої результати. Не можна зупинятися на одному місці. У минулому році місцева влада повірила педагогам і побачила в них потужну силу, яка може змінити суспільство. Саме ця довіра допомогла розвиватися далі у цьому напрямку, – зазначила Тетяна Озерова.

Учасникам заходу було презентовано концепцію «Місто, що навчається», розкрито практичні аспекти її реалізації та конкретні результати, яких досягли міста на шляху побудови системи навчання упродовж життя.

З метою координації діяльності українських міст у процесі реалізації стратегії «Місто, що навчається» влада та громадськість Мелітополя виступила з ініціативою створення Української мережі міст, що навчаються, декларацію про створення якої було підписано під час роботи Форуму.

У рамках Форуму також відбулося пленарне засідання, навчальні сесії, на яких розглянуто ключові характеристики міста, що навчається, основні принципи його побудови. Представники міст, які зацікавилися членством у Глобальній мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються, отримали корисні практичні поради щодо підготовки заявки на вступ до неї.

Під час заходів «Свято-ярмарок тренінгів і майстер-класів професійного і особистісного розвитку для дорослих» було продемонстровано приклад практичної реалізації концепції “Місто, що навчається” на базі Таврійського державного агротехнологічного університету.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова акцентувала увагу учасників Форуму на тому, що, враховуючи прийняття нового Закону України «Про освіту», необхідно якнайскоріше спільними зусиллями науковців, освітян, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості розпочати роботу над проектом Стратегії розвитку освіти дорослих у Запорізькій області на період 2018-2022 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: