circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Мелітополі завершився тренінг з інклюзивної освіти для педагогів

19.03.2018, 07:56

text
Поділитися:

16 березня у м. Мелітополь відбулося вручення сертифікатів 37 педагогам із Волинської, Сумської та Хмельницької областей за підсумками проходження тренінгу з питань особливостей функціонування інклюзивно-ресурсних центрів, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Програма тренінгу передбачала підготовку тренерів, які будуть упроваджувати інклюзивну освіту в своїх регіонах, створювати інклюзивно-ресурсні центри, забезпечувати реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на навчання за місцем проживання.

Як відомо, Запорізький регіон був обраний пілотним для впровадження проекту інклюзивного навчання у рамках реалізації всеукраїнського науково-педагогічного експерименту Благодійного Фонду Порошенка та Міністерства освіти і науки України.

Як нагадала директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, у 2016-17 навчальних роках в області у 47 школах було впроваджено інклюзивну форму навчання (в порівнянні з чотирма в 2015 р.). А це 78 класів, 154 учні з особливими освітніми потребами та 12 закладів дошкільної освіти (15 груп, 45 дітей). Цього року кількість шкіл з інклюзивною освітою збільшилася до 121 (395 учнів з особливими освітніми потребами), а кількість садочків – до 27 (95 дітей). Крім цього, в області заплановано створення 29 інклюзивно-ресурсних центрів, уже прийнято 25 рішень щодо їх створення, 11 центрів уже працюють.

За досвідом до Запоріжжя педагоги з інших регіонів приїхали не вперше. У лютому перший тренінг було проведено для освітян Закарпатської, Чернігівської та Черкаської областей. Наступний відбудеться на початку квітня. Передбачається, що такі тренінги триватимуть до листопада. За цей час з досвідом запорізьких освітян мають ознайомитися їх колеги з усіх регіонів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: