circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Мелітопольському районі побудують нові казарми для військових

24.04.2018, 13:02

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив на важливості підтримки захисників України після вивчення питання будівництва казарм для військовослужбовців військової частини у смт. Мирне у ході робочої поїздки до Мелітопольського району, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

У цій військовій частині заплановано розташування інженерних сухопутних військ 16-ї інженерної бригади. Тож тут передбачається будівництво казарм на 1500 місць. Насамперед необхідно забезпечити будівельний комплекс зовнішніми інженерними мережами, а саме: теплопостачання, електропостачання, водопостачання та каналізації. Наразі практично від усіх відповідних служб отримано технічні умови та розпочато виконання проектно-вишукувальних робіт.

Проте найпроблемнішим питанням нині залишається оновлення очисних споруд. Як повідомив Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, каналізаційні мережі та очисні споруди в смт Мирне були збудовані в 60-х роках. За весь період експлуатації їх реконструкція не проводилася. Крім цього, будівельники не можуть отримати від місцевої влади погодження щодо підключення казарм до мереж водовідведення.

Як наголосив Костянтин Бриль, казарми поліпшеного планування обов’язково будуть зведені, незважаючи на перепони.

– Хочу наголосити, що після створення об’єднаної громади представники влади в Мирному перестали перейматися роботою, а цілком занурились у передвиборчий процес. Так, реформа децентралізації влади є дуже важливою, проте це не означає, що люди терпітимуть свавілля посадовців. Ми розуміємо, що обороноздатність держави, а відповідно й поліпшення житлових умов для військовослужбовців є дуже важливими питаннями для регіону. Безпосередньо у Мирному від оновлення мереж водовідведення залежить якість життя не тільки військовослужбовців, а й усієї об’єднаної територіальної громади. Тож технічні умови щодо підключення будуть надані проектантам найближчим часом, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: