circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Михайлівці запрацювало нове дошкільне відділення

16.01.2018, 13:57

text
Поділитися:

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін взяв участь в урочистому відкритті дошкільного навчального відділення Михайлівського навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа Михайлівської районної ради. Відділення розраховано на 80 дітей.

На урочистому заході до усіх присутніх зі словами вітання звернулися заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін і директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова.

– Наразі діти отримали нове сучасне обладнане приміщення, яке дозволить вчитися, конструктивно проводити час у зручних умовах. Батьки можуть бути впевнені, що їх дитина знаходиться у теплі, комфорті, доглянута та щаслива. Наразі важливою складовою роботи обласної влади є розвиток територій на місцях, поліпшення умов життя, розбудова соціальної інфраструктури. Обласна влада й надалі приділятиме особливу увагу розвитку територій та громад, – відзначив у привітальному слові Едуард Гугнін.

Нові приміщення у навчальному корпусі № 2, в яких розташовано три дошкільних навчальних групи для дітей від 3 до 6 років з’явилися після реконструкції будівлі, яка була здійснена коштом співфінансування з обласного та місцевого бюджетів на загальну суму майже 1,5 мільйона гривень.

У дошкільному навчальному закладі з’явилися три групи, у кожній з них обладнані навчально-ігрові кімнати, спальні, буфетні, санітарні кімнати, приймальні, нова музична зала, власна пральня тощо. Усі приміщення виконано згідно з державними будівельними нормами, а також санітарного регламенту. Електрична мережа виконана із використанням LED-технологій. Опалення у закладі здійснюється завдяки новій котельні на альтернативному паливі – пілетах.

На облаштування приміщень виділено кошти Всесвітнім благодійним дитячим фондом ООН “ЮНІСЕФ”, Михайлівською районною радою, Михайлівською селищною радою, а також за позабюджетні кошти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: