circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В обласній бібліотеці відбувся майстер-клас художника Леоніда Томіліна

02.02.2021, 18:13

text
Поділитися:

Леонід Томілін показує сірий куб — ідеальну, на його погляд, фігуру для малювання. Потім з’явиться ще один, що відрізняється за кольором на півтону. Кілька фігур змусять замислитися та вже по-іншому шукати підхід до зображення, вважає Леонід Томілін. Творчим малюнком та графікою він займається вже багато років.

Зазвичай Леонід Томілін працює в напрямку фігуративного і абстрактного експресіонізму. Він створив власну унікальну авторську техніку малюнка олівцем, яка нагадує живопис. Тому його чорно-білі абстракції завжди впізнавані. Деякі з них можна побачити в музичній вітальні обласної бібліотеки.

Зараз участь у майстер-класі графіка беруть участь близько двох десятків викладачів живопису. Концепція Нової української школи надає більше можливостей для створення персональних програм, спрямованих на індивідуальний розвиток дитини. Тому майстер-клас вважають цікавим приводом для роздумів.

Леонід Томілін зізнається: влаштував цей майстер-клас, щоб надати приклад, як можна подолати пандемійну депресію. Вважає, кожен з людей мистецтва має змогу приєднатися до такого починання та поділитися власними напрацюваннями. А це може бути цікавим як для професіоналів, так і для глядачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: