circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В обласному художньому музеї відкрилася виставка „Квіти закоханим”

15.02.2018, 14:05

text
Поділитися:

Запорізький обласний художній музей за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відзначив День Валентина виставкою „Квіти закоханим” та презентацією каталогу „Запорізький пейзаж 2017”.

На виставці представлено живопис із фондів музею – натюрморти, на яких зображені квіти у всій їх красі і різноманітності. Це роботи як майстрів запорізької школи, так і твори відомих українських художників

Каталог „Запорізький пейзаж 2017”, виданий за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, став своєрідним підсумком минулорічного мистецького проекту, в якому взяли участь живописці, графіки та фотографи із Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Харкова, Луцька, Нової Каховки, Одеси та Львова. Вони мали змогу надихнутися старими вуличками, індустріальними об’єктами, живописними краєвидами Запоріжжя, працювали у Василівському історико-архітектурному музеї-заповіднику „Садиба Попова” та в Національному заповіднику «Хортиця».

Підсумком роботи 28 митців стали 250 робіт, виставки та каталог, до якого ввійшли найкращі картини. Завдяки пленерові, який відбувся вдруге, вся Україна може впевнитися у привабливості нашого краю, в його творчій атмосфері, познайомитися з сучасними краєвидами Запоріжжя та історичними місцями. Колекція творів уже експонувалася у Василівському історико-архітектурному музеї-заповіднику „Садиба Попова” та мала успіх серед відвідувачів. Пленер „Запорізький пейзаж 2017” став ще однією творчою сторінкою розвитку Запоріжжя як історичного, культурного та мистецького центру.

Під час презентації художник Євген Прокоф’єв передав у дар Запорізькому обласному художньому музею свою картину „Спів характерника”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: