circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В обласному театрі ляльок стартує новий сезон

07.09.2021, 19:21

text
Поділитися:

Цих вихідних в обласному театрі ляльок стартує 82-й театральний сезон. Його відкриють прем’єрною виставою «Чиполіно». Її вирішили присвятити сотій річниці від дня народження Джанні Родарі, який є автором казки.

На сцені артисти репетирують виставу “Чиполіно”. Відпрацьовують усі ключові моменти. За сценарієм мова іде про доброго, веселого та хороброго хлопчика, який потрапляє у пригоди, рятуючи не тільки свого батька, а й друзів. Дружба та рівноправ’я – основні складові цієї вистави, кажуть у театрі. В ній багато пісень та кумедних несподіванок.

Акторка обласного театру ляльок, режисерка вистави “Чиполіно” Яна Козак говорить, це вистава про те, що не можна терпіти несправедливість, потрібно відстоювати свої права, рівність, а також про те, що слід допомагати друзям та рідним.

У виставі задіяли тростинні ляльки. Керують ними восьмеро артистів. Деякі грають не одного, а двох і навіть трьох персонажів. Акторка Ганна – виконує ролі двох героїв. Одна з них – графиня Вишня. Каже, вжитись в образ було доволі складно, адже переважно грає позитивних персонажів. Але зізнається, негативних – цікавіше.

Акторка обласного театру ляльок Ганна Овчаренко ділиться, графиня Вишня – власниця, її не цікавить, як живе простий люд, вона розкішна, живе в розкішному маєтку, тягне з людей гроші.

Дмитро Безсонов також виконує у виставі дві ролі. Одна з них позитивна – дядечка Гарбуза. Але зізнається, втілити її на сцені було нелегко.

У театрі розповідають, репетиції вистави “Чиполіно” тривають щодня, аби на початку нового сезону вразити глядачів майстерністю акторської гри. А вже цих вихідних тут чекають маленьких глядачів на прем’єру.

Головний режисер обласного театру ляльок Олег Лубенець зазначає, цю казку дуже добре знають наші дідусі, бабусі, і ми, і наші діти, тому театральний колектив вирішив зробити по ній виставу. Театр любить експерименти, тому постановку вистави доручили своїй актрисі, вона дуже прагнула цього. Взагалі театр ляльок – це мистецтво для дітей, тож слід готувати такі вистави, щоб навчити дітей доброму, хорошому, світлому.

Персонажі усіх вистав, які показували у театрі, живуть у одній галереї. Загалом їх тут близько півтисячі. Усі вони виготовлені в майстернях театру. Тут представлені, зокрема, тростинні ляльки, планшетні, рукавичкові та маріонетики. У маленьких глядачів є можливість побувати в галереях на екскурсії та зблизька побачити героїв улюблених казок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: