circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В області завершується збирання та посів зернових культур

19.10.2018, 11:15

text
Поділитися:

У першій декаді жовтня на території області утримувалася помірно тепла, переважно без опадів, погода. Слабкі опади спостерігались на всій території області. Завдяки таким сприятливим погодним умовам у районах області в звичному режимі триває збирання пізніх сільськогосподарських культур. Наразі в області скошено й обмолочено 17,5 тис. га кукурудзи на зерно – 47%, 134 га сорго – 15%, 465 тис. га соняшника – 84% та 11,9 тис. га сої – 77% від збиральної площі.

Середня врожайність кукурудзи на зерно на сьогодні становить 35,8 ц, сорго – 12,5 ц, соняшника – 11,6 ц та сої – 33,2 центнера з одного гектара.

Тим часом у господарствах області триває і сівба озимини. Погодні умови для проведення польових робіт задовільні.

На сьогодні озимі зернові культури посіяні на площі 580 тис. га, що становить 87% до прогнозу. Крім цього, озимий ріпак посіяно на площі 45,6 тис. га або 142% до прогнозу.

Стан посівів добрий та задовільний на більшості ділянок. На площах з озиминою, посіяною в оптимальні строки, спостерігається переростання рослин. Близько 13% площ із пізніми строками посіву, за агрометеорологічними розрахунками, увійдуть у зиму в ослабленому стані.

Наразі польові роботи наближаються до завершення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: