circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В облбібліотеці відкрилась виставка “Мандри на папері”

21.02.2019, 16:46

text
Поділитися:

Аби помилуватися краєвидами Польщі, Чехії, Швеції не потрібно нікуди їхати. Пейзажі різних країн світу можна побачити на картинах запорізької художниці Оксани Хижняк. Виставка її робіт, що має назву “Мандри на папері”, відкрилась у відділі мистецтв обласної бібліотеки.

Живі враження від подорожей. Саме так про свої роботи каже художниця Оксана Хижняк. Жінка малює лише з натури, або зі світлин, які зробила сама. На її полотнах застигли краєвиди різних міст світу, де побувала художниця. Кожна робота має свою власну історію. Одну з картин написала у Празі, коли вийшла на прогулянку зі знайомими, та змушена була ховатися від дощу під мостом.

На полотнах Оксани Хижняк у всій своїй красі застигли краєвиди Польщі, Італії, Туречинни. Тахудожницю надихають не лише закордоні ландшафти, а й українські пейзажі.

Оксана вже понад 20 років навчає дітей образотворчому мистецтву. А в 2013 сама зосередилась на творчості. Художниця працювала у різних техніках, поки не відкрила для себе акварель. Майстриня неоднаразово брала участь у багатьох міжнародних виставках та пленерах. Зазначає, секрет творчості полягає в тому, що потрібно постійно вчитися, працювати над самовдосконаленням та шукати натхнення у тих речах які тобі подобаються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: