circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В ОДА обговорили будівництво важливих для області об’єктів

11.05.2019, 20:50

text
Поділитися:

Коли збудують плавальні басейни в Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії та обласній школі вищої спортивної майстерності? Як з’ясувалося, на перепоні цьому постало чимало проблем. Розібратись в них і знайти шляхи їхнього вирішення разом з обласною виконавчою владою намагалися депутати обласної ради. Також вони зацікавилися ходом будівництва берегоукріплюючих споруд пляжної зони в Бердянську.

Вже понад півроку в обласній школі вищої спортивної майстерності будують плавальний басейн. Коли його добудують -- невідомо, оскільки під час зведення виявили недоліки в проектній документації. Тож тепер вона потребує коригування. На коригування проекту потрібно виділити ще півтора мільйони. Це -- основна перепона для подальшого продовження робіт, кажуть в облдепартаменті капітального будівництва. Власне, саме це питання й обговорюють представники профільного департаменту облдержадміністрації та депутати. Поки одні звітують про проблеми, інші стверджують, що не варто починати роботи, там де навіть проект готовий не повністю.

Ще одна проблема -- недостатнє фінансування. Загальна вартість будівництва басейну 35 мільйонів. Але надійшло лише 779 тисяч гривень. За ці кошти виконали лише підготовчі та земляні роботи. Поки що немає можливості збудувати каркас. Втім будівництво басейну не єдиний проблемний об’єкт в області, стверджують депутати. Є питання і щодо зведення берегоукріплюючих споруд у Бердянську. За проектом їх мали робити з каменю, а не зі шлаку. А це — серйозне порушення проектної документації.

Щодо будівництва берегоукріплюючих споруд у Бердянську в обласній раді мають зібрати робочу групу, яка дасть оцінку діяльності профільного департаменту й компанії, яка зводить об’єкт. Свої пропозиції депутати пообіцяли надати і щодо подальшого будівництва басейну у школі вищої спортивної майстерності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: