circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В одній з лікарень Запоріжжя з’явився сучасний наркозно-дихальний апарат

13.05.2020, 16:32

text
Поділитися:

У лікарні екстреної та швидкої меддопомоги з’явився сучасний наркозно-дихальний апарат. Такого обладнання в Україні одиниці, а тепер воно є і в Запоріжжі. Лікарі запевняють: ця техніка дозволить робити більш якісну анестезію пацієнтам та мінімізує будь-які ризики під час мікроскопічних операцій.

На такий наркозно-дихальний апарат у лікарні чекали майже 3 роки. Сучасне обладнання має з десяток нових функцій, що набагато полегшує роботу медиків під час операції. Зокрема, раніше дозу для так званого солодкого сну медики визначали самі за допомогою формул з мінімальною погрішністю. Тепер же анестезіологу достатньо ввести необхідні параметри до комп’ютера, і апарат сам визначить золоту середину для пацієнта.

Щороку у лікарні екстреної та швидкої меддопомоги виконують понад 500 мікроскопічних операцій на судинах. Найчастіше — після інсульту. Тепер у медиків є можливість робити такі операції з максимальним комфортом. Новий апарат має широкий вибір режимів вентиляції, що дозволяє лікарям використовувати його ще й під час інших видів хірургічних втручань.

Обладнання придбали у Харкові. Воно обійшлось міській скарбниці у понад два мільйони гривень. Медики резюмують: тепер мають повний комплекс судинно-нейрохірургічної апаратури. Усе це для того, аби кожен пацієнт, котрий потрапить на операційний стіл, не відчув біль чи дискомфорт.

Наразі наркозно-дихальний апарат проходить тестування, вже завтра він запрацює під час першої операції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: