circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Олександрівському районі звільнили від амброзії газон площею 1100 кв.м.

28.10.2020, 13:34

text
Поділитися:

Сьогодні озеленили фітоценотичним методом ділянку газону на вул. Запорізькій. Це не тільки допоможе створити гарний і якісний газон, але й буде перешкоджати проростанню карантинних рослин.

Роботи ведуться силами КРБП «Зеленбуд». Це практично єдине в Україні підприємство, яке має необхідну техніку для проведення гідросівби. Суть методу полягає в тому, що ділянки газону обприскують водною сумішшю, що складається з насіння газонних трав, мінеральних добрив і мульчі зеленого кольору. Під час робіт комунальники застосовують дві машини – в одній готуються інгредієнти, інша підвозить воду для подальшого замісу. Трав’яний килим повинен з’явитися на ґрунті вже через тиждень.

Сьогодні в рамках запланованих робіт трав’яною сумішшю оброблять понад 1100 квадратних метрів територій по вулицям Запорізькій та Олександрівській.

– Думаю, навесні ми всі зможемо побачити гарний зелений газон. Такий метод вже приносить свої результати. Територія стає доглянутою – зелений покрив зберігається на десятки років. До того ж, такі газони не дадуть прорости карантинним рослинам, що теж дуже важливо. Головне, щоб люди дбайливо до цього ставилися і не витоптували траву, – розповів голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий.

Нагадаємо, подібні роботи проводяться в кожному з районів Запоріжжя відповідно до міської програми боротьби з карантинними рослинами. Вона реалізується вже четвертий рік поспіль і дозволила досягти позитивних результатів – концентрація пилку алергенних рослин в повітрі щорічно знижується, а досвід Запоріжжя зі знищення амброзії переймають інші міста України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: