circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В онкодиспансері завершився 1-й етап будівництва бункера для спецобладнання

24.07.2020, 17:24

text
Поділитися:

Новий корпус блоку дистанційно-променевої терапії розпочали будувати ще у вересні 2019-го року. Запорізький протипухлинний центр отримав лінійний прискорювач, призначений для якісного та швидкого лікування онкозахворювань. Його закупили на кошти міського, обласного та держбюджету. Тоді ж і виникла потреба будувати спеціальний бункер. Нині будівлю вже підготували до оздоблювальних робіт.

Поряд з бункерами розмістився корпус для адміністрації. Працівники зазначають нині вже в будівлі завершують вкладати цеглу. Наступний етап будівництва — укладати покрівлю на бункерах. Також роботи киплять і на вулиці. Тут фахівці укладають стояки для каналізації.

У центрі зазначають, нині в них на обліку понад 50 тисяч пацієнтів. Нове обладнання дозволить лікарям впливати безпосередньо на пухлину, не опромінюючи здорові тканини. Техніку такого рівня використовують у світових клініках. В Україні лінійних прискорювачів всього 9.

Вартість проєкту — 62 мільйони гривень. У центрі зазначають, для повного завершення будівництва необхідно ще понад 25 мільйонів. Це дозволить не зупиняти будівельні роботи на об’єкті та відкрити нові корпуси з рятувальним обладнанням вже у грудні цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: