circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Оріхівській громаді оновлюють гімназію

07.04.2021, 08:07

text
Поділитися:

Напередодні до Запорізької області із робочою поїздкою завітав Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Спільно із головою обласної державної адміністрації Олександром Старухом та його заступником Русланом Шихановим Міністр оглянув один із об’єктів “Великого будівництва” – гімназію «Основа» у с. Преображенка на Оріхівщині.

Заклад розпочав роботу у 1990 році, об’єднавши дві восьмирічні школи. За останній час тут багато змін на краще – організовано інклюзивне навчання, створено психолого-соціальну службу, працюють 2 логопеди, обладнано два сучасних комп’ютерних класи, медіатеку та ресурсну кімнату.

У 2019 році у рамках Програми Президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету розпочалась реконструкція будівлі з використанням енергозберігаючих технологій. На сьогодні вже замінили та утеплили покрівлю, водостоки, встановили енергозберігаючі вікна і двері, здійснили монтаж системи пожежної сигналізації, сповіщення та управління евакуації людей при пожежі, встановили пандуси.

На черзі – закупівля гусеничних підіймачів, які допоможуть легко долати сходи. Вже оголошено торги за спрощеною процедурою. Завершити всі роботи планують до кінця весни.

Влада надає необхідну підтримку, а громада має долучатись до роботи. Наше спільне завдання – за наступні 3-4 роки повністю реконструювати та оновити соціальну інфраструктуру. Ми маємо жити у комфортній, зручній та згуртованій країні – наголосив Олексій Чернишов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: