circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Оріхівському районі спеціалісти ДСНС перевірили автозаправки

15.04.2021, 12:13

text
Поділитися:

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 11.03.2021 № 10033/1/1-21 тривають позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Тож, інспекторами Оріхівського РС ГУ ДСНС України здійснена перевірка об’єктів ПАТ «УКРНАФТА». Під час заходів інспектори перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, систем протипожежного водопостачання, протипожежного захисту, блискавкозахисту та раннього виявлення надзвичайних ситуацій, а також виконання та відповідність інших організаційних та практичних заходів передбачених чинним законодавством. Також провели відповідні інструктажі з персоналом, поспілкувались про основні причини виникнення пожеж та надали рекомендації як діяти у разі надзвичайної ситуації.

Подібні заходи проходять у всіх районах області. Так, 14 квітня рятувальники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області здійснили позапланові перевірки на території ТОВ «Владимир» та ТОВ «Агрофірма «Матвіївка», що знаходяться в с. Матвіївка щодо дотримання належного протипожежного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: