circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В поліції доповіли про результати перевірки фотозйомки в запорізькому дитсадку

06.02.2018, 09:25

text
Поділитися:

Працівники відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області провели перевірку за фактом фотозйомки дітей у дошкільному закладі без дозволу батьків. За результатами експертного дослідження, фотографії не містять інформації порнографічного характеру, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року до Дніпровського відділу поліції звернулись 3 мешканки Запоріжжя. Жінки заявили, що у вересні в дитячому садку невідомий чоловік фотографував їхніх дітей у кімнаті відпочинку.

Працівники поліції встановили, що адміністрація дитячого закладу запросила фотографа для здійснення зйомки «один день з життя дітей в дошкільному закладі». Ці дії не були узгоджені з батьками, за що відділ освіти винних притягнув до дисциплінарної відповідальності.

Під час перевірки працівники відділу ювенальної превенції опитали 20 батьків дітей групи, в якій проводилася фотозйомка. З них 13 – не мають жодних претензій ні до фотографа, ні до адміністрації дитячого закладу. Дехто зазначив, що хотів, щоб цей чоловік проводив зйомку дитини і надалі. 7 батьків мають претензії до роботи фотографа та адміністрації дитячого садку.
За результатами бесіди та діагностичного дослідження дітей психологи Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги надали висновок, що дівчата сприймають фотографа у позитивному руслі та тривожності не проявляють.

Було проведене експертне мистецтвознавче дослідження. За висновком експертного дослідження фотознімки не є носіями інформації порнографічного характеру та не містять інформації, що відноситься до дитячої порнографії.

Працівники відділу ювенальної превенції направили до Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації лист про вжиття заходів щодо недопущення у подальшому будь-яких фотосесій на території навчальних закладів без згоди їх батьків та вирішення питання щодо повторного проведення службового розслідування за вказаним фактом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: