circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Приазов’ї три села отримали природний газ

01.02.2018, 13:51

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та народний депутат України Сергій Валентиров взяли участь в урочистостях, присвячених пуску газу в с. Ботієве Приазовського району, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Роботи по газифікації населених пунктів Ботієве, Строганівка та Бабанівка були розпочаті в квітні 2014 року і виконувались фірмою ТОВ «ВБК «Онікс». Вартість будівництва підвідного газопроводу протяжністю 9,170 км склала 3747,807 тис. грн.

Костянтин Бриль нагадав, що для будівництва підвідного газопроводу до цих трьох сіл з обласного бюджету в кінці 2016 році було виділено 1 490 тис. грн. Роботи виконані в повному обсязі.

– У перемоги багато батьків. І я дякую всім, хто брав участь у цьому проекті. Зокрема, Сергію Валентирову, який став «локомотивом» вирішення питання, обласній раді та «Запоріжгазу», що доклав чимало зусиль, компанії «Газфаєр», що пішла назустріч і проводила роботи ще до виділення коштів. Окремо хочу подякувати компанії ДТЕК, з керівництвом якої я проводив перемовини в Києві, вони допомогли у встановленні вузла обліку вартістю 400 тисяч гривень. Об’єднавшись разом, усі ми вирішили питання на благо громади. До речі, місцеві жителі також внесли вклад у створення вуличної розводки. Нині в Запорізькій області є чимало населених пунктів, де, незважаючи на негатив, люди повірили владі, об’єднались та разом провели блакитне паливо до власних осель. Цього року в Новомиколаївському, Гуляйпільському районах, а також у напрямку від Якимівки до Кирилівки заплановано проведення газу. Ми маємо чимало амбіційних планів. І першочергова увага приділятиметься тим населеним пунктам, де люди об’єднались у громади, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Вартість будівництва вуличного газопроводу становить 2 745,577 тис. грн. На сьогодні вуличний газопровід середнього тиску в цих населених пунктах прокладено на 100%. Його протяжність у межах сіл: с. Ботієво – 28 550 м; с. Строганівка – 11 666 м; с. Бабанівка -1917 м.

Як повідомив голова громадської організації «Соціальний розвиток» Володимир Тіщенко, для будівництва вуличного газопроводу була створена громадська організація «Соціальний розвиток», в яку вступили 302 жителі сіл. Із них п’ять домогосподарств у селі Бабанівка, 39 – у с. Строганівка, 97 – у с. Ботієво здійснили обов’язкове встановлення відповідного обладнання і повністю готові до використання природного газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: