circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В розвиток інфраструктури на Запоріжжі вкладуть 226 млн гривень

14.02.2018, 13:25

text
Поділитися:

Триває робота з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. У її рамках відбулося чергове засідання регіональної комісії, у якому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, заступники голови Едуард Гугнін та Віктор Скобліков, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Загалом на конкурсний відбір на 2018 рік подано 176 проектів з обсягом фінансування з ДФРР 773,2 млн. грн. Із них на онлайн-платформі Мінрегіону України зареєстровано 170 проектів на суму 699,0 млн. грн. з ДФРР, не зареєстровано шість проектів на суму 74,2 млн. грн.

Елла Слепян наголосила, що на сьогодні загальний обсяг коштів ДФРР, який планується спрямувати на реалізацію проектів у 2018 році, складає 226,6 млн. грн., із них 195,3 млн. грн. – індикативний обсяг коштів ДФРР на 2018 рік, 31,3 млн. грн. – залишок коштів ДФРР по спеціальному фонду за 2017 рік.

– Звертаю увагу, що до переліку на 2018 рік у першу чергу поза конкурсом мають бути включені проекти, реалізація яких розпочата, але не завершена у 2017 році. Також в обов’язкому порядку необхідно не менше 10 % коштів державного фонду регіонального розвитку спрямовувати на реалізацію проектів за напрямами: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних, комунальних медичних закладів; енергоефективність державних, комунальних навчальних закладів, – наголосила Елла Слепян.

Перехідними проектами, реалізація яких здійснювалася за рахунок коштів фонду у 2017 році, є 17 проектів будівництва та реконструкції з обсягом фінансування за кошти ДФРР 74,3 млн. грн.

На залишок коштів ДФРР в обсязі 152,3 млн. грн. членам регіональної комісії необхідно відібрати проекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: