circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В селищі Сонячне ліквідували звалище медичних відходів

29.03.2018, 14:26

text
Поділитися:

У складському приміщенні по вул. Сонячне шосе, 23 у смт. Сонячне Запорізького району ліквідовано звалище клінічних та медичних відходів, накопичених на складі ТОВ «Муніципальна екологічна компанія» з лікарень м. Запоріжжя та м. Дніпро.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, проблемна ситуація виникла ще наприкінці грудня. З метою утилізації медичних відходів підприємством «Муніципальна екологічна компанія» планувалося транспортування їх до Центру екологічної безпеки у м. Одеса. Проте ухвалою Бабушкінського районного суду м. Дніпро було задоволено клопотання щодо накладення арешту на майно підприємства. Водночас, ці відходи є одними із найнебезпечніших, оскільки містять патогенні мікроорганізми та токсичні речовини.

Підприємство подало апеляційну скаргу, яку підтримав суд.

– Завдяки оперативним та злагодженим діям правоохоронних органів, керівництва облдержадміністрації та Запорізького району всі медичні та клінічні відходи вивезено зі складу для подальшої утилізації. На сьогодні це звалище ліквідовано. Наразі підприємству ТОВ «Муніципальна екологічна компанія» заборонено створювати склади та зберігати відходи, їх вивезення відтепер буде здійснюватися відразу, так би мовити «з коліс». Із перших днів це питання знаходилось на контролі облдержадміністрації, нарешті воно позитивно вирішено, – підкреслив Олександр Бабанін.

ТОВ «Муніципальна екологічна компанія» здійснила транспортування для знищення клінічних та медичних відходів до м. Одеса на спеціалізоване підприємство ПП «Центр екологічної безпеки» вагою 7520 кг, На території складу біологічні медичні відходи відсутні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: