circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Шевченківському районі створять центр для дітей-інвалідів

04.12.2017, 15:00

text
Поділитися:

У новому центрі зможуть проходити реабілітацію в комфортних умовах діти з особливими потребами з Шевченківського району, повідомляє прес-служба мерії.

Один з головних напрямків роботи міської влади – підтримка людей з обмеженими можливостями. Велика увага приділяється дітям з особливими потребами. У кожному районі міста працюють відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, в яких щорічно реабілітаційні послуги отримують більше 400 дітей, як за індивідуальним графіком відвідування фахівців, так і в групах реабілітації і денного догляду.

У Шевченківському районі в реабілітаційних групах займаються близько 70 дітей у віці від 2 до 18 років. Заняття проходять в одному з приміщень дитячого садка № 284 «Росинка». У 2017 році було прийнято рішення виділити окреме приміщення по вул. Авраменка, 12 для відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Хід ремонтних робіт перевірив в рамках виїзної наради заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

– Другий рік поспіль міська влада робить акцент на розширенні мережі відділень для соціальної реабілітації дітей з особливими потребами. Ми виділили окреме приміщення для реабілітаційних груп, в яких займаються діти Шевченківського району. Ремонт у приміщенні буде виконаний до кінця року. Тут буде передбачене все необхідне, щоб маленькі запоріжці могли в комфортних умовах отримувати повноцінний комплекс реабілітаційних заходів. Крім того, ми також отримаємо можливість розвантажити дитячий садок і відкрити додаткову групу, скоротивши чергу в дошкільні установи Шевченківського району, – зазначив Анатолій Пустоваров.

У приміщенні передбачать пандус для заїзду на інвалідних візках, обладнають спеціальний душ і туалетну кімнату. З міського бюджету на капітальний ремонт виділено 1,2 млн грн. В Центрі буде здійснюватися догляд за дітьми, проводитимуться реабілітаційні заходи і заняття. Малюків вчитимуть спілкуванню з однолітками, готуватимуть до загальноосвітньої школі, щоб вони могли відвідувати навчальні заклади і дитячі сади звичайного типу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: