circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Шевченківському районі відкрили багатофункціональний стадіон

04.12.2017, 11:37

text
Поділитися:

Жителі Шевченківського району – дорослі, діти, молодь – мають можливість тренуватися на майданчиках багатофункціонального спортивного стадіону. Тепер така серйозна спортивна база функціонує на території Запорізької гімназії №93. Залучення городян різного віку до здорового способу життя, заняттям спортом – саме таке завдання ставила міська влада, прийнявши рішення створити в кожному районі обласного центру багатофункціональні стадіони, повідомляє прес-служба мерії.

У гімназії №93 у Шевченківському районі сьогодні велика подія – на базі навчального закладу відкрили багатофункціональний спортивний стадіон. Тепер тут зможуть безкоштовно займатися всі бажаючі жителі району – дорослі, діти, молодь.

Спортивний стадіон розташований фактично в центрі Шевченківського району. Поруч школи №№ 101, 34, 95, 63, «Вибір», дошкільні установи №№ 270, 226, 217, центр дитячої та юнацької творчості. На території фізкультурного комплексу зможуть проводитися серед учнів шкіл району, батьків і громадськості змагання з легкої атлетики, футболу, гандболу, баскетболу, волейболу та спартакіади.

Відкриття стадіону пройшло урочисто. Для учасників організовали спортивне свято, в небо запустили повітряні кулі та феєрверки.

У відкритті взяли участь представники міської влади, депутати міської ради, учні шкіл, жителі району.

– Громада, міська влада зробили свій вибір – це діти, їх здоров’я і спорт, який об’єднує всі ці фактори. Сьогодні відкриваємо багатофункціональний стадіон, в якому поєднали все: починаючи від благоустрою і території для відпочинку бабусь і дідусів з дітьми, для легких пробіжок, закінчуючи Street Workout, турніками. Тут облаштовано професійне покриття синтетичне, яке прослужить багато років для футболу. Звичайно ж є майданчики для гандболу, волейболу, баскетболу. Упевнений, що це дасть поштовх розвитку професійного спорту. Через 5-10 років діти, які робили тут перші кроки, будуть показувати на серйозному рівні результати, – підкреслив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Одразу після відкриття на спортивних майданчиках стадіону почалися тренування. Діти з цікавістю почали вивчати нові тренажери і спортивні конструкції.

Анатолій Пустоваров відзначив, що цей стадіон став вже п’ятим за рахунком в місті. В Олександрівському районі на базі колегіуму № 98 також фактично завершені роботи. Фінальний об’єкт в Хортицькому районі.

Для збереження сучасних багатофункціональних стадіонів їх обладнають камерами відеоспостереження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: