circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Шевченківському районі вшанували великого Кобзаря

07.03.2018, 17:22

text
Поділитися:

Його поезію знають в усьому світі. Втім Тарас Шевченко був не тільки поетом, але й митцем живопису. Окрім літературних творів, збереглися понад тисяча портретів, пейзажів та гравюр, які він писав протягом всього життя. Творчість Кобзаря вплинула не тільки на розвиток української літератури, а й українського живопису. Також митець був громадським діячем, а його душа постійно вболівала за Україну. У Шевченківські дні по всій країні проходять пам’ятні заходи. Долучилося до них і Запоріжжя.

Біля монументу Тараса Шевченка, зібралися десятки запоріжців. Це громадські активісти, представники влади, школярі та студенти. Пришли на мітинг, присвячений двохсот четвертій річниці від дня народження Кобзаря.

Учасники мітингу пригадали сторінки життя письменника. Читали просто неба вірші самого Кобзаря і про нього. Запоріжці впевнені, більшість творів Тараса Шевченка знає майже кожен українець. Та легко може її процитувати.

По завершенню заходу учасники поклали квіти до монументу Кобзаря. Кажуть, слова письменника і через 200 років такі ж пронизливі та переконливі, а його поезія завжди залишатиметься актуальною та цікавою для нащадків.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: