circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Службі автодоріг розповіли про аварійний стан конструкцій нових мостів через Дніпро

02.10.2017, 13:51

text
Поділитися:

Для недопущення аварійної ситуації на автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручено розробити низку заходів, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Володимира Кухти, за результатами позапланової перевірки департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Запорізькій області 07.04.2017 на об’єкті будівництва «Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя» замовником будівництва – Службою автомобільних доріг у Запорізькій області отримано припис щодо зупинки з 10.04.2017 виконання будівельних робіт до затвердження в установленому чинним законодавством порядку змін проектної документації на будівництво.

На виконання припису з квітня 2017 року зупинено будівельно-монтажні роботи. При цьому був перерваний технологічний процес будівництва, внаслідок чого виникла загроза техногенної безпеки на об’єкті. Зокрема, були перервані роботи з герметизації монтажних з’єднань на високоміцних болтах у стиках металевої прогонової будови споруди № 4 (міст через р. Старий Дніпро). Порушення встановлених нормативними вимогами термінів герметизації сприяє руйнуванню монтажних з’єднань та зменшенню в подальшому несучої здатності мостової споруди.

З метою запобігання корозійних руйнацій надводних металевих поверхонь споруди № 4 вкрай необхідно завершити роботи з антикорозійного захисту змонтованої прогонової будови мосту.

Крім цього, наразі на споруді № 5 склалася аварійна ситуація (має місце зсув двох блоків прогонової будови). Нестабільний стан прогонової будови споруди, спричинений дією високих температур, атмосферними опадами та значними вітровими навантаженнями, може призвести до значних деформацій металоконструкцій. Необхідно терміново встановити змонтовані блоки в проектне положення та зварити стики блоків прогонової будови.

Комісія вирішила рекомендувати Службі автомобільних доріг у Запорізькій області вжити відповідних заходів з метою негайної ліквідації загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, забезпечити завершення всіх необхідних ремонтних робіт та охорону об’єкта незавершеного будівництва з метою запобігання розкраданню державного майна на будівництві, уникнення ризиків випадкового знищення або пошкодження об’єкта будівництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: