+3°

+3°

В студентській лізі України з баскетболу стартували матчі плей-офф

21.03.2018, 15:59

На цьому етапі суперником Запорізького “ЗНТУ” є Національний університет водного господарства та природознавства з Рівного. У першому матчі наші спортсмени здобули розгромну перемогу. Це фактично забезпечило підопічним Кирила Вікторова вихід до 1/8 фіналу.

Матч, котрий деякі глядачі охарактеризували, як пісню. І дійсно, гра підопічних
Кирила Вікторова була насолодою для баскетбольних гурманів. Однак розпочиналось усе не дуже райдужно. Майже половину стартової чверті запоріжців переслідували помилки. Зокрема, при передачах, прийому мяча та його втрати на рівному місці.

Але після тайм-ауту, у господарів почав запускатися мотор непереможної машини. Спочатку результативний прорив Віталія Тельчарова. Потім, місцевій публіці про себе нагадав гравець Запоріжжя ЗОГ – Юрій Кондраков. Нагадаємо, що перспективний захисник суперліги зростав саме у збірній Запорізького національно-технічного університету. Тож у рамках студентської першості Юрій має нагоду віддати належне спортивній альма-матер.

Першу чверть ЗНТУ завершили за рахунку 33:10 на свою користь. У другій 10-хвилинці перевага господарів активно зростала. Блискучу гру демонстрували всі без винятку. Як приклад, слем-данк Якова Тітова. Результативні кидки Романа Морозова, чиї старання заслуговують особливої похвали, адже торік, саме на студлізі, хлопець отримав серйозну травму ноги. Тож, як кажуть по роботі і нагорода – результат першої половини матчу – 62:30 – машинка попереду.

У третій чверті на табло була зафіксована улюблена місцевими фанатами сотня. Її запоріжцям приніс Данило Соколенко. А от у завершальному відрізку гри розпочалось шоу, за яке і полюбляють баскетболістів у біло-зеленій формі. Два слем-данка Якова Тітова. Удар згори Сергія Мясоєдова. Як наслідок – відчай гостей, котрий проявлявся у нескінченній низці втрат мяча. За цих обставин, зухвалі студенти могли робити усе, щоб цей матч запамятався вболівальникам на якомога довший час. Свою лепту в процес ефектних верхніх ударів вніс і Віталій Тельчаров.

Та проаналізувавши перший поєдинок, Кирило Вікторов вже має намітки, як діяти в матчі-відповіді. Головним, керманич ЗНТУ вважає приділити увагу двом лідерам рівненського колективу.

Підсумок зустрічі – 140:60 – на користь господарів. Матч-відповідь пройде за тиждень, 27 березня.