circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Токмаку розпочав роботу офіс Центру надання адміністративних послуг

30.01.2018, 11:53

text
Поділитися:

Днями відбулось офіційне відкриття єдиного офісу Центру надання адміністративних послуг Токмацького району та міста Токмак. В урочистому заході взяли участь Генеральний консул Німеччини пан Вольфґанґ Мьоссінґер, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Бабанін, голова Токмацької райдержадміністрації Віктор Дудукалов, голова районної ради Василь Мафтуляк, Токмацький міський голова Ігор Котелевський, секретар Токмацької міської ради Олександр Чуб, представники проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Георгій Морозов та Вікторія Василенко, депутати районної та міської ради, представники громадськості, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Оновлення та оснащення Центру стало можливим у рамках реалізації проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб» завдяки підтримці уряду Німеччини, обласної та районної ради. Відкриття єдиного офісу дасть можливість спростити процедуру надання адміністративних послуг населенню та підвищить їх якість. З метою удосконалення адміністративних послуг для мешканців громади Токмацького району, у приміщенні ЦНАПу було придбано та встановлено спеціальне устаткування, організовано тренінги для співробітників ЦНАПУ, впроваджено електронну чергу, яка допоможе підвищити ефективність та якість обслуговування населення і пришвидшить процес отримання необхідних документів мешканцями міста та району, – зазначив Віктор Дудукалов.

Він також щиро подякував керівництву облдержадміністрації, координаторам проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням ВПО», що реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, депутатському корпусу обласної та районної рад за тісну плідну співпрацю на благо Токмаччини.

З вітальним словом звернувся до громади звернувся також заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін. У своєму виступі він зазначив, що Запорізька область займає одну з лідируючих місць у питанні децентралізації. Нині одним з пріоритетних питань для Токмаччини залишається створення об’єднаних територіальних громад. А фахівці обласної державної адміністрації надають правову допомогу та постійно здійснюють консультативний супровід майбутніх територіальних громад щодо процесів їх добровільного об’єднання. Очевидно, що в об’єднаних громадах мають бути сучасні Центри надання адміністративних послуг – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах, на кшталт єдиного офісу ЦНАП Токмацького району та м. Токмак.

У свою чергу пан Вольфґанґ Мьоссінґер зауважив, що оснащення Центру сучасними технологіями особливо важливе для громади Токмацького району та м. Токмак, які налічують приблизно 53000 мешканців, серед яких численна кількість переселенців. Зокрема, оновлення Центру позитивно вплине на своєчасне вирішення потреб переселенців, які часто стикаються з адміністративними проблемами, пов’язаними з відновленням втрачених чи оформленням нових документів. Нове обладнання забезпечує комфортні умови та зменшує час на отримання адміністративних послуг. Це теж допомагає громадянам зберігати спокій під час очікування своєї черги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: