circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Токмаку рятувальники відпрацювали дії на випадок розливу ртуті

12.12.2017, 11:27

text
Поділитися:

11 грудня о 13:30, у ході проведення контрольної перевірки ДСНС України, на території м. Токмак, згідно раптової ввідної в приміщенні загальноосвітньої школи № 5 по вул. Шевченка, у ході навчального процесу на перерві невстановлена особа занесла у приміщення невідому речовину. Після чого педагогічний склад закладу виявив розлив рідини, яка за зовнішніми ознаками нагадує ртуть. Площа розливу умовно склала 1 кв.м.

До прибуття підрозділу ДСНС, персонал закладу провів евакуацію 826 дітей і 53 працівника та перевірку наявності дітей згідно журналів відвідування. Директор школи забезпечила доступ підрозділів ДСНС для проведення заходів щодо мінімізації наслідків впливу небезпечної речовини.

Для проведення демеркуризації приміщення прибули 7 рятувальників та 2 одиниці техніки. Бійці ДСНС зібрали ртуть в спеціальний контейнер для зберігання та подальшої утилізації. Після чого рятувальники обробили умовну небезпечну ділянку розчином соди.

На місце надзвичайної події прибув заступник мера міста Олександр Баглай, спіробітники поліції, швидкої медичної допомоги, районного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України та Запоріжгазу.

Співробітники поліції забезпечили охорону громадського порядку, збереження матеріальних цінностей та запобігли доступу сторонніх осіб на територію до особового розпорядження. Медики знаходились на безпечній відстані і були готові до реагування. На щастя, допомога лікарів не знадобилась, оскільки постраждалих, згідно ввідної немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: