circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Україні набули чинності зміни щодо нової позначки у посвідчення водія

01.10.2021, 17:19

text
Поділитися:

Відтепер як у країнах ЄС. На посвідченні водія інформація щодо обмежень у керуванні буде у вигляді кодів, а не піктограм, як це було раніше. Одне з головних нововведень — позначка про складання практичного іспиту на транспорті з автоматичною коробкою передач. За відсутності такої можна керувати будь-якою автівкою.

Також оптимізований і освітній процес. При одночасному відкритті двох категорій іспити складаються лише за вищою з них. При відкритті нижчої категорії або категорії з причепом більше не потрібно надавати додаткові документи, що підтверджують навички керування. Та найголовніше — збільшений термін чинності результату успішно складеного теоретичного іспиту з 3-х місяців до 2-х років. А отримати посвідчення можна буде за допомогою «Електронного кабінету водія» та застосунку «Дія».

Перші права з позначками у вигляді кодів з’являться приблизно за 3 місяці, кажуть у сервісному центрі. Крім того, наразі опрацьовується процедура та можливість здійснення теоретичної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв онлайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: