+3°

+3°

В українському плаванні розпочався відбір на чемпіонат Європи

11.07.2019, 18:10

В українському плаванні розпочався відбір на чемпіонат Європи у 25-метрових басейнах. Одним з основних його етапів стала національна першість під назвою “Містер батерфляй”, що стартувала у Запоріжжі. Протягом 3-х днів за нагороди боротимуться 230 спортсменів з 15 регіонів України.

Серед учасників чемпіонату на сьогодні немає шести провідних спортсменів, які у складі національної збірної готуються до чемпіонату світу. Тож у Запоріжжі зібрався найближчий резерв, для якого звітний старт є можливістю здобути медалі чемпіонату та показати результати, які дозволять увійти до головної команди країни. До домашнього чемпіонату запорізька команда підготувалася належним чином. Це показали вже попередні запливи.

У фінальному запливі на дистанції 100 метрів вільним стилем Кирило Компанієць показав другий результат, що принесло йому срібну медаль. У перший день змагань запорізьку прописку отримала одна золота нагорода. На дистанції 200 метрів брасом чемпіонкою стала Лілія Крижко. У фінальному запливі вона довго йшла другою, але на фініші зробила ривок і випередила киянку Ольгу Товстоган.

Чемпіонат України — не єдиний етап відбору до лав національної збірної. Протягом сезону спортсмени візьмуть участь у цілій низці кваліфікаційних турнірів. Враховуватимуться також результати, показані за кордоном. Національна першість у басейні “Спартак-КПУ” триватиме 3 дні. Чемпіонат Європи, за путівки на який борються спортсмени, відбудеться у грудні в Шотландії.