circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Якимівському районі будуватимуть вітряні електростанції

24.11.2017, 13:55

text
Поділитися:

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради. У заході взяла участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Члени ради розглянули сім проектів містобудівної документації, серед яких «Генеральний план смт Більмак Більмацького району Запорізької області, оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування смт Більмак Більмацького району Запорізької області», «Детальний план території під розміщення вітряних електростанцій ТОВ «Азовінвестпром» на території Радивонівської та Володимирівської сільських рад Якимівського району Запорізької області орієнтовною площею 1848 га за межами населених пунктів». Три проекти містобудівної документації схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку: «Детальний план території під розміщення вітряних електростанцій ТОВ «Азовінвестпром» на території Радивонівської та Володимирівської сільських рад Якимівського району» (Якимівська селищна ОТГ), «Генеральний план смт Більмак Більмацького району Запорізької області, оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування смт Більмак Більмацького району Запорізької області», «Генеральний план с. Плодородне Плодородненської сільської ради Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування с. Плодородне Плодородненської сільської ради Михайлівського району».

Члени ради обговорили та висловили свої рекомендації та зауваження до проектів містобудівної документації «Детальний план території окремих земельних ділянок під розміщення особистих селянських господарств для будівництва, реконструкції та експлуатації господарських будівель, споруд та дворів, розташованих на території Мар`ївської сільської ради (Біленьківська ОТГ)». За результатами розгляду проект рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку із зауваженнями.

До проектів містобудівної документації «Генеральний план с. Косівцеве Новомиколаївського району Запорізької області. Оновлення меж населеного пункту та план зонування с. Косівцеве Новомиколаївського району Запорізької області (у складі Генерального плану)» та «Детальний план території орієнтовною площею 4,2392 га для розміщення комплексу будівель зернового току за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району» (Воскресенська сільська ОТГ) членами ради було висловлено зауваження та рекомендовано надати на розгляд на чергове засідання після усунення недоліків.

У ході засідання також надано консультацію щодо проекту містобудівної документації «Детальний план окремої території для розміщення Кушугумського кладовища з крематорієм на земельній ділянці, розташованій на території Балабинської селищної ради Запорізького району за межами населеного пункту». У результаті проект рекомендовано доопрацювати, отримати і подати рецензію, винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: