circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі на мітинг вийшли лісники

28.11.2017, 14:11

text
Поділитися:

Сьогодні на площу перед будівлею облдержадміністрації вийшли для публічного виступу трудові колективи лісових господарств Запорізької області. Вони мали намір привернути увагу громадськості, зокрема обласної влади до питань збереження природних ресурсів у регіоні. Організатором акції виступила обласна організація профспілки працівників лісового господарства, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За словами виступаючих, наразі майже 76 тис. гектарів лісів південно-східного регіону країни знаходяться без охорони від пожеж, без захисту від шкідників та хвороб, а також без контролю самовільного вирубування дерев. Така ситуація, на думку фахівців, може призвести до техногенної катастрофи. Адже з початку року в лісовому фонді області виникло 327 пожеж на площі 862,68 гектара. Збитки, нанесені пожежами, склали 7076,86 тис. грн. Підприємства на межі банкрутства. Весняні та осінні лісопосадкові роботи не проводяться. Тому, незважаючи на те, що облдержадміністрація допомагає лісогосподарським підприємствам у межах своєї компетенції, господарства вимагають підтримки на загальнодержавному рівні.

Зокрема, представники районних лісових господарств озвучили Указ Президента України Петра Порошенка від 21 листопада 2017 року «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природно-заповідного фонду». Тому вони сподіваються, що держава зверне увагу на проблеми у цій сфері.

Аналогічні акції відбулися також у багатьох інших регіонах країни.

З учасниками запорізького публічного виступу зустрівся заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін. Посадовець наголосив на важливості порушених питань та запевнив у підтримці з боку облдержадміністрації.

– Ліс – легені нашої планети. Знаю, всі ті, хто прийшли сюди, вже доведені до критичного стану. У ваших лісгоспах уже відбулися збори, на яких ви окреслили свої пропозиції та передали на розгляд депутатів обласної ради. Ваше звернення буде винесено на чергову сесію обласної ради, що відбудеться 30 листопада. Впевнений, що ми разом знайдемо вірне рішення. У нас немає зворотного шляху, тому будемо рухатись у напрямку збереження та відтворення наших лісових запасів, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: