circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі нагородили провідних соцпрацівників та волонтерів

30.11.2017, 10:01

text
Поділитися:

29 листопада в Запорізькому обласному театрі ім. В. Магара відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю та Міжнародному дню волонтера. У ньому взяли участь представники обласної та міської влади, волонтери, соціальні працівники, члени благодійних фондів, громадських організацій, що займаються проблемами людей з особливими потребами, повідомляє прес-служба мерії.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Він відзначив значимість цієї дати для виховання толерантного ставлення суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями, а також важливість реалізації в місті соціальних програм, спрямованих на підтримку людей з інвалідністю.

– Суспільство вважається по-справжньому зрілим, коли воно дбає про людей з обмеженими можливостями. Це показник наскільки зрілою є наша громада. Можу відзначити, що рівень толерантності нашого населення і готовності прийти на допомогу зростає. Про це свідчить зростання кількості волонтерів та волонтерських організацій, кількість соціальних проектів, спрямованих на підтримку людей з інвалідністю. У Запоріжжі проживає майже 30 тисяч людей з особливими потребами і в рамках нашої міської програми соціального захисту населення, на адресну підтримку окремих груп в цьому році спрямовано близько 7 млн грн. Окрему увагу ми приділяємо відділенням реабілітації дітей-інвалідів. Понад 3 млн грн. виділено на їх ремонт і поліпшення матеріально-технічної бази. Це дуже важливий напрямок, оскільки діти з інвалідністю не повинні відчувати себе обмеженими, – сказав Анатолій Пустоваров.

У Запоріжжі передбачена низка заходів, спрямованих на соціальну підтримку людей з інвалідністю, які реалізуються в рамках міської комплексної програми соціального захисту населення. Цього року згідно міської програми допомогу отримають понад 6 тисяч запоріжців з інвалідністю, на загальну суму 7,2 млн грн.

Чимало слів подяки сьогодні звучало на адресу соціальних працівників, волонтерів, громадських організацій, що займаються проблемами людей з інвалідністю.

У Запоріжжі працює міський територіальний центр соціального обслуговування. Один з пріоритетних напрямків його діяльності – вирішення проблем людей з інвалідністю. Фахівці центру надають широкий спектр соціальних послуг жителям міста, які мають обмежені можливості. Це догляд на дому, соціальна реабілітація і соціальна адаптація, відпочинок і оздоровлення. Під їхньою опікою майже 1500 запоріжців з особливими потребами, які потребують сторонньої допомоги і підтримки.

Під час заходу, волонтери, активісти громадських організацій, що займаються проблемами людей з інвалідністю, соціальні працівники були відзначені Почесними грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: