circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі оберуть найкрасивіше прикрашений торговий заклад

12.12.2017, 13:52

text
Поділитися:

З 15 грудня по 10 січня в Запоріжжі пройде конкурс «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства і побутового обслуговування з підготовки до Різдвяних і Новорічних свят».

Конкурс, який проводиться вже не вперше, став традиційним. Таким чином міська влада залучає ширше коло підприємств та установ до участі в новорічних акціях, створення святкової атмосфери і настрою для мешканців та гостей обласного центру.

Організатори конкурсу – департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради та районні адміністрації. До складу конкурсної комісії входять представники виконавчих органів міської ради, депутати міської ради, представники громадських організацій.

Оцінюватимуться оформлення вітрин, фасадів, прилеглих територій з використанням ілюмінації, святкової атрибутики.

У конкурсі можуть взяти участь підприємства торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування, що працюють на території міста. Заявки необхідно подавати в районні адміністрації за місцем їх розташування. Термін подачі з 15 грудня по 4 січня.

Учасників конкурсу оцінюватимуть за кількома критеріями. Це святкове і оригінальне оформлення вітрин та фасадів будівель, прилеглих територій з використанням гірлянд на деревах. Також члени журі звернуть увагу на внутрішній інтер’єр. Плюсом до оцінки стануть знижки на товари і послуги, проведення новорічних і різдвяних акцій для відвідувачів, у тому числі дітей. Вітається персонал, що працює в святковому тематичному одязі.

Переможців визначать за трьома номінаціями:

– краще підприємство торгівлі;

– краще підприємство ресторанного господарства;

– краще підприємство побутового обслуговування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: