circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі обговорили проблемні аспекти роботи управляючих компаній

23.02.2018, 12:43

text
Поділитися:

22 лютого в Запоріжжі відбулась робоча нарада Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради. Представники громадськості обговорювали питання взаємодії жителів багатоквартирних будинків з керуючими компаніями, повідомляє прес-служба мерії.

Громадська рада при виконавчому комітеті Запорізької міської ради проводить робочі наради з питань житлово-комунального господарства з періодичністю раз в квартал. На нарадах громадські працівники спільно з представниками департаменту ЖКГ, керуючими компаніями, постачальниками комунальних послуг обговорюють актуальні для городян питання. Цього разу в епіцентрі уваги – механізми взаємодії з керуючими компаніями.

– Ми не звикли до механізму управління багатоквартирними будинками керуючими компаніями. І в зв’язку з цим виникає багато питань: як вибудовувати взаємодію мешканцям будинків з керуючими компаніями, які вони повинні надавати послуги. Щоб отримати конкурентоспроможний ринок надання послуг ЖКГ, необхідно розуміння механізму взаємодії органів місцевого самоврядування, керівників підприємств і жителів багатоквартирних будинків. Ці питання ми і плануємо обговорити в ході наших нарад, – зазначила Катерина Акула.

Також в ході наради обговорювалися механізми взаємодії ОСББ з керуючими компаніями та інші питання щодо комунальної сфери міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: