circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі обрали кращі дитячі малюнки проти насильства

06.12.2017, 13:03

text
Поділитися:

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації разом із Запорізьким обласним центром соціально-психологічної допомоги підбито підсумки дитячого конкурсу малюнків та фоторобіт з попередження насильства та визначено переможців.

Ця соціально-мистецька акція проводиться в рамках реалізації Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики і протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки і покликана підвищити увагу громадськості до таких актуальних проблем суспільства як насильство в сім’ї, торгівля людьми, прояви гендерної дискримінації через дитячу аудиторію. У конкурсі взяли участь діти віком від чотирьох до 18 років з усіх міст і районів області. Вони надіслали понад 600 робіт, що свідчить про великий інтерес дітей до цієї теми.

Конкурс проводився за чотирма віковими категоріями та шістьма номінаціями. Для дітей віком від чотирьох до шести років у номінації «Безпека навколо мене» розглядалося 145 малюнків.

Діти віком від семи до 10 років змагалися у номінації «Світ без насильства», яка зібрала найбільшу кількість творчих робіт – 171.

Для дітей віком від 11 до 15 років надіслали 107 малюнків фоторобіт у номінації «Зупинимо насильство разом».

У номінації «Подорожуй безпечно» взяли участь 14 фоторобіт.

Для підлітків віком від 16 до 18 років була передбачена номінація «Ці руки не скривдять», за перемогу змагалися 13 малюнків.

У номінації «Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини» розглядалось сім фоторобіт.

За підсумками розгляду конкурсною комісією відібрано 100 найкращих творчих робіт, які будуть розміщені в Запорізькому обласному молодіжному центрі, де всі бажаючі можуть з ними ознайомитися.

Переможці конкурсу разом із батьками запрошені до центру 9 грудня для урочистого нагородження та вручення подарунків.

Крім цього, для учасників заходу буде проведено психологічний тренінг з тематики «Безпека в Інтернеті».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: