circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі підприємців залучають до прибирання вулиць

30.01.2018, 14:06

text
Поділитися:

Для забезпечення життєдіяльності обласного центру в зимову негоду організовано чергування комунальних служб. При потребі в снігопад комунальники працюють в цілодобовому режимі. Не менша відповідальність за своєчасне розчищення міста від снігу закріплених і прилеглих територій на підприємцях. В Олександрівському районі проведена відповідна робота з власниками магазинів, кафе, ресторанів та інших закладів і організацій. Результат – підприємці також долучилися до прибирання.

За даними районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, на час погіршення погодних умов з 21 по 31 січня в райадміністрації організовано цілодобове чергування відповідальних фахівців відділу житлово-комунального господарства.

У прибиранні території району від снігу задіяні комунальні підприємства «ЕЛУАШ», «Зеленбуд», «Запорожремсервіс», «Наше місто», керуюча компанія “Місто для людей” та інші. Розроблений графік робіт з розчищення снігу, також виконуються антиожеледні заходи. На контролі служб – дороги, пішохідні зони, зупинки громадського транспорту, внутрішньоквартальні території, сквери та паркові зони.

Окрема увага приділяється розчищенню від снігу підходів і під’їздів до лікувальних та навчальних установ.

Крім того фахівці райадміністрації ведуть інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями, нагадують їм про необхідність виконання Правил благоустрою міста, а саме своєчасне прибирання від снігу та обробці антиожеледними матеріалами закріплених або ж прилеглих територій (у радіусі не менш ніж 15 м). Спільно з інспекцією з благоустрою міської ради організуються рейди.

Минулого тижня, після снігопаду, проведена відповідна робота зі 185 суб’єктами господарювання. В результаті 95% з них привели свої території до ладу – розчистили сніг, посипали доріжки.

Було складено 2 протоколи на керівників підприємств, які не виконали Правила благоустрою Запоріжжя. Варто зазначити, що сума штрафу за це правопорушення становить від 850 до 1700 грн.

У найближчі дні в районній адміністрації відбудеться нарада за участю підприємців. Їм ще раз нагадають про необхідність своєчасно прибирати прилеглі території від снігу та обробляти антиожеледними матеріалами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: