circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі підвели підсумки InCoForum-2017

18.10.2017, 12:53

text
Поділитися:

Відбулась нарада голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з заступниками голови, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, під час якої підбито підсумки II міжнародного інвестиційного форуму «InCoForum – 2017: кооперація громад і бізнесу», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як зазначив начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко, II міжнародний інвестиційний форум «InCoForum-2017», присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу, відбувся у Запоріжжі на високому рівні. У заході взяли участь представники місцевих органів влади, територіальних громад та власники бізнесу, українські та закордонні інвестори, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги.

Вперше свій інвестиційний потенціал представили об’єднані територіальні громади. У Запорізькій області вперше в Україні розроблено інвестиційні паспорти кожної громади.

Завдяки проведенню форуму вдалося налагодити міжнародні коопераційні зв’язки шляхом залучення іноземних компаній, сприяти налагодженню коопераційних зв’язків бізнесу з новоствореними громадами та обрати проекти для реалізації на території об’єднаних громад

Одночасно з форумом у виставковому центрі «Козак-Палац» працювали спеціалізовані виставки та тематичні експозиції: експозиція об’єднаних територіальних громад, виставка «Енергозбереження та будівництво», виставка малого та середнього бізнесу – виробників товарів та постачальників послуг.

Цього року у роботі форуму взяли участь дипломати з близько 50 іноземних держав, а це майже чверть всіх держав світу, понад 40 українських та закордонних експертів.

Під час Форуму підписано міжнародні угоди: договір про внесок ТОВ «Юрокейп Юкрейн» у розвиток соціальної інфраструктури Гірсівської об’єднаної територіальної громади, угода про співробітництво між Асоціацією турецько-українських бізнесменів TUID та Запорізькою торгово-промисловою палатою та угода про співробітництво між Міжнародним трейд-клубом та Запорізькою торгово-промисловою палатою.

– Хочу подякувати працівникам облдержадміністрації, які брали участь в організації та проведенні інвестиційного форуму, який пройшов на високому рівні. Цей захід показав зацікавленість іноземних представників до Запорізького регіону. Необхідно створити всі необхідні умови для залучення інвестицій у реальний сектор економіки, тому з нашого боку не повинно бути жодних перешкод для інвесторів, лише «зелене світло». Запорізька область по залученню інвестицій знаходиться у трійці лідерів в Україні, а це гарантія зростання економіки, розвиток територій, створення нових робочих місць, – підбив підсумки голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: