circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі побувала делегація представництва НАТО в Україні

07.11.2017, 12:50

text
Поділитися:

У Запоріжжі з робочою поїздкою перебуває делегація на чолі з головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим у рамках програми «Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Захід організовано громадським об’єднанням “Громадська Ліга Україна-НАТО” за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Укрїні. Насамперед гості зустрілися з керівництвом облдержадміністрації та запорізькими журналістами.

Вітаючи делегацію, заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков подякував за увагу до області та відзначив надзвичайну важливість цієї події для Запоріжжя.

– Наше головне прагнення – досягнення миру. І нам потрібна ваша допомога, зокрема у формуванні суспільної думки щодо НАТО. На Запоріжжі ставлення до Альянсу різне. Розраховуємо, що ваша інформаційна, просвітницька місія допоможе розвіяти міф та спрямувати громадську думку в правильному напрямку, – зазначив Віктор Скобліков.

Пан Александер Вінніков у свою чергу повідомив, що інформування українського суспільства про діяльність НАТО загалом та партнерство з Україною є одним із пріоритетів Представництва, а також розповів про деякі аспекти співробітництва.

– За останні три роки Україна пройшла багато випробувань і зазнала великих змін. З часу агресії з боку Росії допомога НАТО Україні значно зросла як у політичній площині – члени Альянсу ніколи не підтримають анексію Криму, так у військовій. На сьогодні в Києві працюють 15 радників, які допомагають у проведенні реформ , спрямованих на наближення українського війська до стандартів НАТО. У плані надання технічної допомоги створено 10 трастових фондів із бюджетом 40 млн. Євро. Україна поставила амбітне завдання – досягти стандартів НАТО до 2020 року, і ми робимо все можливе, щоб допомогти вам досягти цієї мети, – повідомив дипломат.

Програмою перебування делегації, до складу якої входять представники Управління співробітництва з НАТО Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ, Збройних Сил України, громадських та наукових організацій, передбачено зустрічі із запорізькими студентами, семінар-тренінг для державних службовців щодо вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: