circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі проходить форум молодих патріотів

13.12.2017, 14:02

text
Поділитися:

У Запоріжжі відкрився перший форум громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері національно-патріотичного виховання. На захід в обласному центрі молоді зібралися громадські організації відповідного спрямування, студенти вищих навчальних закладів, учнівська молодь. Привітала учасників начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, а також поінформувала про налагодження взаємозв’язку між структурними елементами, які утворюють систему патріотичного виховання молоді на регіональному рівні, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– У нашій області діє велика кількість громадських організацій, які не один рік створюють належні умови для якісного дозвілля та саморозвитку молоді. На сьогодні перед нами стоїть важливе завдання, яке полягає у консолідації всіх зусиль для вироблення дієвого механізму, що дозволить створити цілісну систему комунікаційних зв’язків та стимулюватиме процес подальших позитивних перетворень у сфері національно-патріотичного виховання молоді. У цьому напрямку пройдено немалий шлях. Працює координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання молоді, до складу якої увійшла більшість громадських організацій. За час взаємодії впроваджено низку молодіжних заходів патріотичного спрямування, що викликають інтерес у шкільної, студентської і працюючої молоді. Обласний центр патріотичного виховання молоді, як консолідуючий орган усіх ідей молодіжного середовища в напрямку національно-патріотичного виховання, долучив до активної співпраці ті ініціативні об’єднання, що здатні інтегрувати молодь у інформаційний простір. Сподіваюся, що сьогоднішній форум зорієнтує вас у різних видах громадянської активності та стане успішним початком активного громадського життя, – зазначила у своєму виступі посадовець.

У рамках заходу міні-презентації своїх доробків провели громадські організації: ВГО «Всеукраїнська федерація «СПАС», Запорізьке військо низове «Запорозька Січ», обласне відділення Товариства сприяння обороні України, обласний центр допомоги учасникам АТО, ГО «Юнацький корпус Запоріжжя», ГО «Хортицький полк», скаутська організація «Слідопит», ГО «Аксіома відпочинку та розвитку», територіальне відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, ГО «Вогник Запоріжжя», ВГО «Сокіл», скаутська організація «ПЛАСТ», обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, обласна громадська дитяча та молодіжна козацька організація “Молода Січ” Запорізького коша Українського козацтва.

Учасникам форуму представлено також виставку діяльності громадських організацій Запорізької області, запропоновано взяти участь у майстер-класах та живих тренуваннях, брейнштормі «Активізація діяльності студентської молоді у напрямку національно-патріотичного виховання», ознайомитися з позитивним досвідом розвитку громадських організацій.

Роль громадських організацій у вирішенні питань національно-патріотичного виховання молоді в Запорізькій області, актуальні напрямки роботи громадських організацій у 2018 році, проблемні питання та шляхи їх вирішення учасники форуму обговорили на засіданні круглого столу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: