circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі проходить тренінг для майбутніх волонтерів

08.11.2017, 13:55

text
Поділитися:

На базі міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді розпочалися тренінгові заняття з основ волонтерської діяльності для психологів та соціологів Запорізького міськрайонного відділу пробації, повідомляє прес-служба мерії.

На першому занятті учасники заходу ознайомилися з історією волонтерського руху в Україні та визначили потребу суспільства в такому явищі як «лідерство».

Тренінгова програма складається з кількох блоків, в яких розглядаються різні аспекти волонтерства – стилі лідерства, мотивація, робота в команді, конфлікти та прийняття рішень. Під час занять учасники навчаться розробляти проекти проведення заходу, визначати лідера в команді, приймати спільні рішення, а також спробують визначити найактуальніші проблеми молоді в Україні та можливі заходи по вирішенню цих проблем, дізнаються про технології роботи з молоддю.

Після проходження навчання спеціалісти зможуть спробувати власні сили в якості волонтерів і самостійно організовувати роботу команди волонтерів на власних робочих місцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: