circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі проведуть інвентаризацію гуртожитків

06.06.2017, 13:03

text
Поділитися:

У Запоріжжі проведуть інвентаризацію комунальних гуртожитків, щоб сформувати список вільного житла в них. Кімнати і койко-місця в гуртожитках зможуть отримати робочі комунальних підприємств, які не мають власного житла і змушені його знімати. Це стосується в першу чергу двірників, сантехніків та слюсарів. Про це повідомив журналістам міський голова Володимир Буряк, повідомляє прес-служба мерії.

Міський голова зазначив, що на запорізьких комунальних підприємствах працюють тисячі людей. Серед них електрики, двірники, сантехніки і так далі. В сучасних економічних умовах відсутня можливість істотно підвищити їм зарплату. Сьогодні це можна зробити тільки за рахунок зростання тарифів на послуги комунальниками послуги з обслуговування житлового фонду, тепло-, водопостачання. Однак це вдарить по кишені десятків тисяч малозабезпечених запорожців, чого міська влада допустити не може. Необхідно шукати інші шляхи стимулювання робітників комунальних підприємств, перш за все тих, хто отримує невелику заробітну плату.

Одним з варіантів вирішення проблеми є забезпечення комунальників житлом в гуртожитках. Багато з них сьогодні змушені орендувати кімнати, жити у родичів. В умовах фактичної відсутності будівництва соціального житла (адже державні програми в цій сфері заморожені, а у міста для цього немає достатніх коштів) міський голова Володимир Буряк доручив провести інвентаризацію гуртожитків, що перебувають у комунальній власності.

Багато з цих гуртожитків, давно належать місту, деякі передані в комунальну власність недавно. При цьому вже багато років відсутній реєстр вільних кімнат, койко-місць, якими зараз фактично безконтрольно розпоряджаються конкретні люди, які відповідають за управління цими гуртожитками.

– Житло в Запоріжжі практично не будується, а навіть якщо і будується, то далеко не кожен може його придбати. Саме тому я поставив завдання провести інвентаризацію наших гуртожитків на наявність вільних кімнат, місць, яка повинна бути завершена до кінця літа. Упевнений, що в кожному з гуртожитків вдасться вишукати п’ять-десять кімнат, які офіційно ніким не використовуються, а також вільні ліжко-місця. В результаті ми сформуємо реєстр вільного житла в гуртожитках, яке в подальшому зможуть отримати слюсарі, електрики, двірники наших комунальних підприємств, – заявив Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: