circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі проведуть моніторинг недоступних для інвалідів об’єктів

29.09.2017, 09:47

text
Поділитися:

«Доступне місто» – це проект, спрямований на адаптацію інфраструктури Запоріжжя для людей з обмеженими можливостями. Його ініціатором і розробником виступило міське управління туризму.

Першим етапом проекту стало проведення фестивалю-ярмарку «Добрий базар». Під час благодійного аукціону було зібрано кошти на установку конструкцій, які забезпечують доступність до міських об’єктів людям з інвалідністю.

28 вересня, стартував другий етап проекту – квест. У ньому беруть участь студенти-волонтери, люди з обмеженими можливостями. Всіх учасників розбили на чотири команди, які працюють за різними напрямками. Вони перевірять туристичні об’єкти міста, магазини, аптеки, банки, кафе та інші об’єкти на предмет доступності для людей з інвалідністю.

За словами начальника міського управління туризму Сергія Білова, результати цього квесту стануть відправною точкою в ухваленні рішення про місця установки пандусів.

Крім того, партнери проекту – представники компанії «Google» – позначать на карті Запоріжжя місця, які є доступними абсолютно для всіх, незалежно від фізичних можливостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: