circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі пройде форум з національно-патріотичного виховання

16.11.2017, 14:06

text
Поділитися:

Обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проводять обласний форум-презентацію громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері національно-патріотичного виховання.

Організатори мають на меті налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання, тісної співпраці між органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання.

Програмою форуму передбачено виставку діяльності громадських організацій Запорізької області, участь у майстер-класах та живих тренуваннях, проведення брейншторму «Активізація діяльності студентської молоді у напрямку національно-патріотичного виховання», знайомство з позитивним досвідом розвитку таких громадських організацій як ВГО «Всеукраїнська федерація «СПАС», Запорізьке військо низове «Запорозька Січ», обласне відділення Товариства сприяння обороні України, обласний центр допомоги учасникам АТО, ГО «Юнацький корпус Запоріжжя», ГО «Хортицький полк», Скаутська організація «Слідопит», ГО «Аксіома відпочинку та розвитку», територіальне відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, ГО «Вогник Запоріжжя» та ВГО «Сокіл».

Актуальні проблеми патріотичного виховання заплановано обговорити під час круглого столу «Роль громадських організацій у вирішенні питань національно-патріотичного виховання молоді в Запорізькій області».

Організатори запрошують представників громадських організацій долучитися до проведення форуму, обмінятися досвідом, провести свою презентацію, налагодити співпрацю з іншими громадськими організаціями області. Офіційно зареєстровані учасники форуму при бажанні можуть оформити свій куточок на виставці, провести майстер-клас у рамках open space.

Для реєстрації на участь у форумі потрібно заповнити заявку за формою та надіслати на e-mail: [email protected], а також підтвердити участь за телефонами (061) 233-53-33 або (066) 430-63-91 (координатор – Жойд Оксана).

Проведення форуму заплановано на 12 грудня 2017 року в приміщенні КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: