circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі реконструюватимуть спортивні об’єкти

26.10.2017, 10:08

text
Поділитися:

У Запорізькій області наступного року відбудеться справжній прорив стосовно відновлення спортивних об’єктів. Про це йшла мова під час засідання колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. У заході також взяв участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, який вручив відзнаки фахівцям у галузі культури та спорту, а також посвідчення майстрів спорту України, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– У Запорізькій області ми бачимо, що спорт почав розвиватися великими масштабами. Майже кожної неділі ми дізнаємось, що запорізькі спортсмени виборюють призові місця на міжнародній арені. Вони власним прикладом доводять, що Запорізький регіон має талановиту та майстерну молодь. Зі свого боку обласна влада намагається заохочувати до занять спортом. Ще два роки тому на розвиток спорту кошти надавалися за залишковим принципом, проте з 2016 року ми почали змінювати ситуацію та у 2017 році почали вкладати значні кошти у розвиток матеріально-технічної бази та спортивної інфраструктури. Сподіваюсь, що у наступному році ця тенденція не лише збережеться, а й буде розвиватися надалі. Так, у наступному році ми плануємо справжній прорив у розвитку спортивних об’єктів. Зокрема, завдяки коштам Державного фонду регіонального розвитку запланована перебудова Школи вищої спортивної майстерності, також буде завершено реконструкція палацу спорту «Юність» та колишнього центру «Орбіта». Взагалі в області будуть створені умови для розвитку будь-якого виду спорту, також наш регіон буде здатен гідно приймати змагання всеукраїнського рівня. Розвиток спорту заплановано не лише у містах, також наголос робиться на розвиток територій у громадах, в усіх районах області. Наступний 2018 рік стане проривним для розвитку спорту в Запорізькій області, – відзначив у своєму виступі Едуард Гугнін.

Також учасники колегії обговорили питання розвитку галузі спорту та культури в регіоні.

Наразі в області функціонує 4048 спортивних споруд: 715 спортивних залів, 2446 спортивних майданчиків, 16 плавальних басейнів, із них 7 державної форми власності, 31 стадіон. Протягом року в області не ліквідовано жодної спортивної споруди, перепрофільованих, переданих в оренду спортивних споруд немає. У 2017 році на реалізацію Цільової програми виділено 6 млн. 731 тис. 673 грн. бюджетних асигнувань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: