circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі розпочалися тренінги для жінок поважного віку

20.03.2018, 10:15

text
Поділитися:

В області стартував новий проект для жінок «золотого віку». Його започатковано громадською організацією «Флоренс» у співпраці з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

Новий проект передбачає роботу з жінками пенсійного віку з метою розвіяти старі стереотипи, упередити прояви дискримінації у ставленні до людей похилого віку, допомогти цій категорії громадян повернути впевненість у собі та самоповагу.

Найактивнішими партнерами громадської організації «Флоренс» стали територіальні центри соціального обслуговування. Для впровадження ними нових форм роботи Департаментом спільно з «Флоренс» на базі Центру цієї громадської організації організовано семінар-тренінг для завідувачів відділень денного перебування, керівників клубів спілкування та «Університетів Третього віку» в рамках проекту для жінок «золотого віку» «Я – красива».

Як розповіли в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, учасники заходу пройшли навчання з організації комплексних занять щодо формування у осіб, з якими вони працюють, позитивного мислення, покращення взаємин з оточуючими, рідними та друзями, планування вільного часу, догляду за своїм зовнішнім виглядом тощо. Працівники соціальної сфери отримали кваліфіковані методичні рекомендації та поради з практичного застосування отриманих знань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: