circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі розпочалося створення фундаментальної системи безпеки

22.12.2017, 14:43

text
Поділитися:

Проект «Безпечне місто» – один з важливих міських проектів, фундамент якого було збудовано у 2017 році. Про це сьогодні під час щорічного звіту сказав міський голова Володимир Буряк.

– В 2017 році ми заклали фундамент для системи безпеки, яка буде працювати в Запоріжжі багато років. Ще до закупівлі були протестовані десятки одиниць техніки. На основі цього тестування проведені закупівлі устаткування. Разом з СБУ, поліцією, ДСНС відпрацьований кожен мікрорайон на предмет розміщення камер. Визначено основні локації, де будуть встановлюватися камери вже в наступному році. І головне – почалося створення Ситуаційного центру, без якого ці камери не матимуть сенсу, – зазначив міський голова.

У цьому Центрі буде збиратися, оброблятися і зберігатися вся інформація, яка надходить з камер. У 2018 року планується завершити реконструкцію Ситуаційного центру, провести налагоджувальні роботи Центру обробки даних, і запустити першу чергу проекту – підключити 39 відібраних об’єктів.

Як підкреслив міський голова, реалізація проекту «Безпечне місто» та тісна співпраця з правоохоронними органами дозволить суттєво знизити рівень злочинності у Запоріжжі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: