circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі розпочався всеукраїнський молодіжний бізнес-форум

01.12.2017, 13:43

text
Поділитися:

У рамках реалізації всеукраїнської акції, спрямованої на розвиток молодіжного підприємництва, «Український пакт заради молоді – 2020» у Запоріжжі стартував Всеукраїнський форум «Бізнес молодь: ефект «WOW від співпраці». Захід проводиться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласного центру молоді та організації CareerHub, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

«Український пакт заради молоді – 2020» має на меті об’єднати зусилля компаній, держави та освітніх закладів для працевлаштування молодих людей. Він є продовженням європейської ініціативи, що на сьогодні вже об’єднала 58 організацій в Україні, які зобов’язалися до 2020 року сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і спільно забезпечити 10 тисяч місць для стажування та першого робочого місця для молоді. Серед перших підписантів пакту – компанії «Нестле», «Байєр» в Україні, «МетЛайф», «ДТЕК», «Київстар», «Кока-Кола Беверіджиз Україна», «КПМГ» в Україні, «Сингента» в Україні, «Укртелеком», «EY» в Україні, група компаній «1+1 медіа».

У Запоріжжі акція зібрала близько 140 учасників з усієї України та більше 15 місцевих компаній, які скористалися можливістю презентувати свої організації. Так, у рамках форуму вісім провідних компаній регіону – ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ «Епіцентр», ПАТ «Запорізька кондитерська фабрика», ТОВ СП «НІБУЛОН», АТ «Мотор Січ», ТОВ «ЗТМК», компанія «Прогрес» та мережа АЗС «ZOG» – приєдналися до підписання пакту заради молоді-2020.

Компанії взяли зобов’язання допомагати у створенні місць для стажування та роботи молоді, створювати партнерства між бізнесом та університетами. Компанія-підписант пакту також стає частиною всеукраїнської спільноти компаній, що розвивають і працевлаштовують молодь. Це дозволить обмінюватися досвідом, покращити існуючі та створити нові програми роботи з молоддю, зокрема стажування, конкурси, стипендії, менторські програми тощо.

Крім цього, в рамках форуму заплановано проведення презентації актуальних кар’єрних можливостей, практичних майстер-класів від HR компаній, дискусії щодо пріоритетів у виборі першої роботи та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.

Під час другого дня роботи форуму молодь буде мати можливість отримати навички публічного виступу, знання з основ створення власного бренду та іміджу, дізнатися про джерела фінансування та інвестицій власного бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: