circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі розпочнуть реконструкцію двох площ та ділянки бульвару Шевченка

26.10.2017, 10:24

text
Поділитися:

В програму розвитку інфраструктури і комплексного благоустрою Запоріжжя на 2017-2019 роки внесені зміни. Даний проект рішення був винесений на розгляд і затверджений депутатами під час сесії міської ради, повідомляє прес-служба мерії.

Зокрема, внаслідок економії коштів та їх перерозподілу додаткове фінансування спрямовується на поточні ремонти та утримання об’єктів благоустрою: ремонт і технічне обслуговування міських фонтанів, утримання парків.

Також в рамках програми кошти спрямовуються на проекти, які планується реалізувати в наступному році. У 2017 році планується розпочати проектно-вишукувальні роботи по об’єктах: реконструкція бульвару Шевченка від вулиці Перемоги до вулиці Тбіліської; реконструкція площі Привокзальної; реконструкція площі Фестивальної.

– Це великі, значимі проекти і нам необхідно зробити велику копітку роботу. Ми починаємо вже в поточному році, щоб мати можливість починати будівництво в наступному якомога раніше. В цьому році ми зробимо проекти. На початку наступного року – експертизу, коли будемо мати більш чіткі показники, – зазначив заступник міського голови Володимир Волобуєв.

Зміни до програми торкнулися і статей, за якими фінансується утримання і ремонт доріг та розвиток інфраструктури територій.

Зокрема, виділяються кошти на проектування III-IV черги реконструкції пр. Маяковського на ділянці від вулиці Патріотичної до каскаду фонтанів «Райдуга».

Також в програмі передбачаються кошти для підготовки міста до новорічних свят. Будуть придбані новорічні гірлянди, встановлена ялинка, облаштоване святкове містечко та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: