circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі стартувала виставка «Будівництво та енергозбереження»

12.10.2017, 11:44

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистому відкритті спеціалізованих виставок та експозицій, представлених у виставковому центрі «Козак-Палац». Захід організовано Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Запорізької міської ради, профільних відомств та асоціацій, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Основні тематичні напрямки – експозиції підприємств у сфері будівництва та енергозбереження, біржа аутсорсингу та субконтрактингу для сприяння співпраці малого та середнього бізнесу з великими підприємствами, комунальними закладами та громадами. Налагодити співпрацю з бізнесом, залучити нових інвесторів допоможуть презентаційно-інформаційні стенди Запорізької області та об’єднаних територіальних громад.

За словами Костянтина Бриля, минулорічний форум дав дуже сильний поштовх для співпраці з інвесторами.

– Вже завтра ми прозвітуємо про інвестиційну політику, яка реалізована в цьому році. Серед головних досягнень – розвиток наших об’єднаних територіальних громад. Як приклад можу навести нашу співпрацю з ТОВ СП «Нібулон», причому ми маємо плани ще стосовно двох об’єктів із цим інвестором. Не менш цікаві плани щодо співпраці з ДТЕК і «Юрокейп Юкрейн І». Хочу підкреслити, що для кожної ОТГ готові інвестиційні паспорти, завдяки яким ми зможемо презентувати громади інвесторам. Це стане поштовхом для розвитку об’єднаних територіальних громад. Адже кожен інвестор має окреме соціальне навантаження. Це стосується об’єктів інфраструктури та соціальної сфери. Тож подібні заходи будуть дуже дієвим інструментарієм для розвитку Запорізького регіону, – наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як підкреслили організатори заходу, під час 14-ї спеціалізованої виставки «БУДІВНИЦТВО ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ» українські виробники та представники закордонних торгових марок запропонують до уваги фахівців галузі широкий спектр інноваційних рішень та технологій. Основні розділи виставки: сучасні системи енергозбереження, системи опалення, альтернативна енергетика, енергоощадні технології у будівництві, благоустрій.

Інформаційний стенд Запорізької області презентує інвестиційний потенціал регіону. Відвідувачі зможуть ознайомитися з інтерактивною картою Запорізької області, де представлена детальна інформація щодо реалізованих та перспективних інвестиційних проектів на території області, відомості про об’єднані територіальні громади регіону, головні інфраструктурні проекти та транспортне сполучення.

Окремо представлені експозиції понад 20 нещодавно створених об’єднаних територіальних громад. Які інвестиційні проекти реалізовані, чим пишаються громади, якої бізнес-співпраці потребують, у чому вбачають найбільший потенціал розвитку свого регіону, – про все це можна дізнатися зі спеціальних інформаційних стендів та безпосередньо поспілкувавшись з їхніми представниками.

Крім цього, 12 жовтня учасники спеціалізованих експозицій планують взяти участь у Другому міжнародному форумі InCo Forum, присвяченому актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу. Цього року до ВЦ «Козак-Палац» планують завітати представники близько 50 країн світу, серед них – 27 Надзвичайних та Повноважних послів в Україні: Болгарії, Грузії, Казахстану, ОАЕ, Узбекистану, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представництва ЄС в Україні. Серед спікерів форуму очікуються 43 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, представники міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд «Відродження», GIZ (Німеччина).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: